Opoja.net

Granit Xhaka reagon pas kualifikimit

Granit Xhaka reagon pas kualifikimit

Skuadra e Arsenalit është kualifikuar në rrethin tjetër të UEFA Europa League.

‘Topçinjtë’ siguruan kualifikimin për në raundin e 1/8 së finales, pasi mposhtën Benficën me rezultat 3-2 (1-1).

Pas ndeshjes ka reaguar lojtari kosovar, Granit Xhaka. Ai shprehet shumë i lumtur për këtë fitore.

“Po pra, për këtë jam duke folur. Zemër e madhe, deshirë e madhe, fitore e madhe”, ka shkruar Xhaka në rrjetet sociale.

Xhaka në këtë takim luajti 90 minuta dhe bëri një paraqitje fantastike.

Challandes: Unë nuk dorëzohem kurrë, e respektoj shumë Kosovën

Opoja.net

Çfarë po ndodh me Messin, nuk ka shënuar në “El Clasico” që nga largimi i Ronaldos në vitin 2018

Opoja.net

Statistikat e ndeshjeve të fundit Real Madrid-Barcelona

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net