Gruaja e futbollistit brazilian ndanë një video të dhimbshme: Nuk ha, nuk pi dhe vetëm shikon në ballkon

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Brazili u eliminua nga Kupa e Botës nga Kroacia në çerekfinale. Favoriti i parë i Botërorit u vendos nga një ekzekutim i dobët i penalltive dhe shumë lojtarë u ndikuan shumë nga kjo, transmeton Demokracia.com.

Prej ditësh Neymar postonte mesazhe dëshpëruese, derisa bashkëkombasi i tij, Ronaldo i rekomandoi që të vizitonte një psikolog.

Dorëzimi goditi rëndë edhe kapitenin e kombëtares Thiago Silva (38). Gruaja e tij Isabelle da Silva postoi një video në të cilën bashkëshorti i saj Thiago shikon në hapësirë. Thiago Silva nuk flet, nuk ha pothuaj asgjë dhe dëshiron të jetë vetëm.

“Ai është i tillë prej ditësh”

Isabelle pretendon se Thiago e ka humbur plotësisht ndjenjën e kohës dhe se ku ndodhet tani: “Ai është i tillë prej ditësh. Ai është vetëm, në heshtje. Kush e di se çfarë po mendon”, ka shkruar ajo në përshkrimin e videos në Twitter. /Demokracia.com

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-