Gruaja u kap nga Google Street View në të njëjtin vend pas nëntë vite

Opoja.net Opoja.net Teknologji

Një gruaje iu është dhënë ndjenja e deja vu-s, falë veçorisë Street View të Google.

Leanne Cartwright nga Carlisle është kapur dy herë në Google Maps në të njëjtin vend – me diferencë nëntë vjet.

Mamaja 41-vjeçare tha se ishte ‘e mahnitur’ kur zbuloi se ishte shfaqur në një foto pothuajse identike, pothuajse një dekadë më vonë.

Leanne, një nëpunëse civile, fotografitë në Facebook më 12 shtator dhe tha se ajo është krahasuar me një “udhëtare në kohë” për shkak të rastësisë “një në miliard”.

“Është sikur jam ngrirë në kohë”, ka shkruar ajo.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-