Opoja.net

Grushtohen dy persona në Prizren

Dy persona janë grushtuar mes vete në Prizren. Policia njofton se njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore.
“ Pas një mosmarrëveshje janë rrahur në mes veti dy të dyshuar. Njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar trajtim mjekësor”.

Me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt./PrizrenPress.com/

572

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net