Hapet Qendra Operative në Dragash për menaxhinin e pandemisë Covid-19

Opoja.net Opoja.net Opoja

Me kërkesë të MPBAP-së është hapur Qendra Operative në Dragash për menaxhimin e pandemisë Covid-19

Për lëvizje brenda komunës së Dragashit dhe për lëvizjet jashtë Dragashit dhe për të hyrë në Komunën e Dragashit, duhet të bëhet kërkesë në Shtabin Emergjent të Komunës së Dragashit përmes komunikimit me Shtabin Emergjent të Komunës së Dragashit me email:

qendraoperativedragash@rks-gov.net
ose përmes Qendrës së Thirrjeve në numrin:
029 281 093
029 281 440
044 615 033
Pastaj Shtabi bën kërkesën në Qendrën Operative të MPBAP-së.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-