Hapet zyrtarisht fushata zgjedhore

Opoja.net Opoja.net Kosova

Fushata zgjedhore për zgjedhje të jashtëzakonshme të cilat do të mbahen më 14 shkurt tashmë është hapur zyrtarisht.

E i pari që e bëri publike hapjen e fushatës është kandidati për kryeministër nga LDK, Avdullah Hoti.

Përmes një video të publikuar në Facebook, Hoti ka shkruar “Hapja e fushatës zgjedhore #shtetishtet”.

Nëpërmes kësaj video Hoti ka shpalosur pikat kyce të programit të tij qeverisës.

Fushata zgjedhore ka filluar pas orës 00:00 të datë 3 shkurt, nga ky moment partitë politike kanë 10 ditë afat për të bërë fushatë. /Insajderi.org

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

Fjalë kyqe:
- Reklama-
- Reklama-