Hesht “Fadil Vokrri”, Slavia shënon 15 minuta pa përfunduar ndeshja

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Slavia Pragua ka kaluar në epërsi ndaj Ballkanit me rezultat 0:1.

Goli erdhi në minutën e 75-të dhe vazhdimi do të jetë tash shumë I vështirë për skuadrën e Ilir Dajës. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-