Opoja.net

Hoti nga Dragashi: Bujqësia ka qenë dhe do të mbetet prioritet i qeverisjes sonë

Opoja
Hoti nga Dragashi: Bujqësia ka qenë dhe do të mbetet prioritet i qeverisjes sonë

Kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti, teksa ka qëndruar në komunën e Dragashit, ka thënë që bujqësia ka qenë dhe do të mbetet prioritet i qeverisjes së tij, shkruan Gazeta Sinjali.

Hoti ka postuar disa fotografi në Facebook gjatë qëndrimit të tij në Dragash, ku ka takuar  anëtarët dhe simpatizantët e LDK-së.

Në Dragashin e punës dhe bashkëjetesës! LDK-ja është shtëpia jonë e madhe, ndërsa fitorja e saj quhet Republika e Kosovës dhe ekzistenca e saj, ndaj ne jemi me shtëpinë tonë, përkatësisht me Kosovën. Ky ishte mesazhi që na kishin rezervuar strukturat, anëtarët dhe simpatizantët, me rastin e vizitës sonë në këtë degë. Faleminderit Dragash, ne jemi me ju! Krenar që bujqësia ka qenë dhe do të mbetet prioritet i qeverisjes sonë, për të mirat tona e nga toka jonë e çmuar. Zoti e bekoftë Dragashin!  Zoti e bekoftë LDK-në!”, ka shkruar Hoti.

Kompania “Meka Halal Food” ekzekuton rrogën e 14-të për punëtorët

Opoja.net

Shkeljet në tenderin e Komunës së Dragashit për ambulancë

Opoja.net

Ish Kampioni botës , Enver Idrizi nga Amerika ia bëson shëndetin Dr.Hatim Baxhakut kirurgut Opojarë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net