I dehur sulmoi dhe dëboi nga banesa nënën dhe motrën e tij në Prizren

Opoja.net Opoja.net Kronika

Një person është arrestuar dje rreth orës 04:20 në rrugën “William Woker” në Prizren për shkak se sulmoi anëtarët e familjes, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas burimeve të Sinjalit, i dyshuari në gjendje të dehur kishte sulmuar fizikisht nënën dhe motrën e tij dhe më pas i ka dëbuar nga banesa.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-