Opoja.net

I dehur sulmoi dhe dëboi nga banesa nënën dhe motrën e tij në Prizren

Një person është arrestuar dje rreth orës 04:20 në rrugën “William Woker” në Prizren për shkak se sulmoi anëtarët e familjes, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas burimeve të Sinjalit, i dyshuari në gjendje të dehur kishte sulmuar fizikisht nënën dhe motrën e tij dhe më pas i ka dëbuar nga banesa.

Rrëzohet një lis, lëndohen tre persona në Prizren

Opoja.net

Tre persona e therin me skalper një zjarrfikës në Prizren

Opoja.net

E trishtë/ Dhunohet një vajzë në Prizren

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
 
NA NDIQENI
Send this to a friend