Opoja.net

I riu shqiptar humb jetën në mënyrë tragjike

Kronika
I riu shqiptar humb jetën në mënyrë tragjike

Një i ri shqiptar ka humbur jetën në një aksident tragjik në Itali.

29-vjeçari Bujar Krasnaj është shtypur nga një makinë mëngjesin e kësaj të hëne në autostradën Torino-Frejus, brenda një tuneli.

I riu punonte për shoqërinë “Ok Gol”, koncesionari që merrej me mbarëvajtjen e autostradës. Ai ishte në orarin e punës kur është goditur nga një automjet i tipit “Audi A6”, raporton tvklan.

Krasnaj ka mbetur i vdekur, ndërsa shoferi i mjetit dhe një tjetër punëtor janë dërguar në spital. Shoferi i mjetit është nën hetim për vrasje si pasojë e aksidentit rrugor.

Lëndohet një punëtor në Prizren, dërgohet në QKUK

Opoja.net

“Më rrahu disa herë”, babai nga Prizreni lajmëron djalin në Polici

Opoja.net

Policia e Prizrenit brenda 24 ore ka dënuar 155 qytetar për mosrespektimin e ligjit anti-Covid

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net