Opoja.net

I riu shqiptar humb jetën në mënyrë tragjike

Një i ri shqiptar ka humbur jetën në një aksident tragjik në Itali.

29-vjeçari Bujar Krasnaj është shtypur nga një makinë mëngjesin e kësaj të hëne në autostradën Torino-Frejus, brenda një tuneli.

84
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

I riu punonte për shoqërinë “Ok Gol”, koncesionari që merrej me mbarëvajtjen e autostradës. Ai ishte në orarin e punës kur është goditur nga një automjet i tipit “Audi A6”, raporton tvklan.

Krasnaj ka mbetur i vdekur, ndërsa shoferi i mjetit dhe një tjetër punëtor janë dërguar në spital. Shoferi i mjetit është nën hetim për vrasje si pasojë e aksidentit rrugor.

Rrëzohet nga biçikleta, prizrenasi bëhet për spital

Opoja.net

Dhuna ndaj grave s’ka të ndalur, pesë raste për 24 orë

Opoja.net

Aksident i rëndë në Prizren, gjashtë person të lënduar

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto