Investimi tek fëmijët është investim tek e ardhmja e vendit tonë

Opoja.net Opoja.net Opoja

Investimi tek fëmijët është investim tek e ardhmja e vendit tonë.

Edhe pak ditë na kanë mbetur nga fillimi i vitit të ri shkollor, Drejtoria e Arsimit në Dragash në bashkëpunim me MASHT kanë filluar furnizimin me tekste shkollore falas për të gjithë nxënësit nga klasa parafillore deri në klasën e nëntë në komunën e Dragashit.

Brenda kësaj jave të gjitha shkollat do të pajisen edhe me dokumentacion shkollor si ditare, libra amë, etj.
Suksese të dashur nxënës!

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-