Ja si do të duket shtepia që do të ndërtohet për Familjen nga Dragashi

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Para disa javë Radio Pendimi beri shpalljen ne web dhe radio për një Familje nga Dragashi e cila kishte nevoj për një Shtepi pasi që jetonte vetëm më një dhomë më 3 fëmijë jetime dhe me kushte shumë të dobta .

Po thuaj së pas disa orë pas shpalljes u paraqit një Vlla i cili dëshiron të mbetet anonim i cili u shpreh i gatshem për ta marr komplet përsiper vetë ndertimin e kesaj shtepie . Dhe ja tash ky vlla neve si Radio na ka derguar edhe Fotografit e shtepisë së si do të duket inshallah, shkruan Radio Pendimi përcjellë Opoja.net.

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-