Opoja.net

Ja si do të duket shtepia që do të ndërtohet për Familjen nga Dragashi

Ja si do të duket shtepia që do të ndërtohet për Familjen nga Dragashi

Para disa javë Radio Pendimi beri shpalljen ne web dhe radio për një Familje nga Dragashi e cila kishte nevoj për një Shtepi pasi që jetonte vetëm më një dhomë më 3 fëmijë jetime dhe me kushte shumë të dobta .

Po thuaj së pas disa orë pas shpalljes u paraqit një Vlla i cili dëshiron të mbetet anonim i cili u shpreh i gatshem për ta marr komplet përsiper vetë ndertimin e kesaj shtepie . Dhe ja tash ky vlla neve si Radio na ka derguar edhe Fotografit e shtepisë së si do të duket inshallah, shkruan Radio Pendimi përcjellë Opoja.net.

 

Shtyhet për në fund të marsit gjykimi ndaj të akuzuarit për sulm në një kafiteri në Bellobrad të Dragashit

Opoja.net

Të enjten mot më i ngrohtë, kryesisht i kthjellët dhe me diell

Opoja.net

Më të votuarit e LDK-së në Dragash, Hoti i treti

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net