Opoja.net

Janë mbajtur ligjërata nga të rinjet e kuvendit të Dragashit për nder të Javës Ekologjike

Kuvendi i të rinjëve të Dragashit për nder të “Javës Ekologjike” në javën që po e lëmë pas, ka mbajtur disa ligjerata në 3 nga 7 shkollat e treves së opojes në lidhje me “Mirmbajtja e ambientit ” nxënesit në përgjithësi kanë treguar interesim në këtë drejtim.

Gjithashtu do të vazhdojë të mbaj edhe në 4 shkollat të cilat kanë mbetur.

5446
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
Kandidati juaj i preferuar për kryetar të Dragashit?

Ky organizim është planifikuar të mbahet me nxënesit e klaseve të VIII dhe të IX .

 

Ushtria e Kosovës furnizon me maska mbrojtëse shkollat në komunën e Dragashit

Opoja.net

Shi dhe vranësira, ndryshon moti në dy ditët e ardhshme

Opoja.net

Vetëvendosje në Dragash merr mbështetje nga Ministra e Deputetë të Kosovës për zgjedhjet lokale!

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto