Jasir Asani: Jemi të lumtur që jemi në vend të parë

Opoja.net Opoja.net Sport

Edhe pse kuqezinjtë morën 1 pikë nga barazimi 0 me 0 ndaj Ishujve Faroe, Shqipëria është renditur në vendin e parë në grup.

Megjithatë, Jasir Asani thotë se janë të lumtur që e arritën objektivin dhe janë në vend të parë.

Shqipëria përfundon ciklin kualifikues si lidere e grupit

“Çdo kombëtare luan shumë fort dhe mbrohen nga minuta e parë. Gjithsesi kemi bërë një ndeshje shumë të mirë, besoj se jemi të lumtur se jemi në vend të parë. Gjithsesi ekipi kundërshtar nga minuta e parë ka qenë në mbrojtje. Edhe ne kemi pasur shanset tona. Gjithsesi fati nuk është gjithmonë. Të gjithë jemi të lumtur që jemi në vend të parë. Besoj se gjithë stafi janë të lumtur”, u shpreh Asani.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-