Juventus pëson edhe golin e tretë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Juventusi duket se do ta ketë një natë të tmerrshme sonte në Ligën e Kampionëve.

“Zonja e Vjetër” është duke u mposhtur nga Benfica me rezultat 3:1 dhe atë vetëm në pjesën e parë.

Padyshim ky rezultat është pothuaj që e eliminon skuadrën juvenine nga kjo garë. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-