Ka ndërruar jetë Dr. Hatim Ejupi nga fshati Zym i Dragashit

Opoja.net Opoja.net Opoja

Ka ndërruar jetë Dr. HATIM EJUPI nga fshati Zym, komuna e Dragashit.

Varrimi i tij bëhet ditën e martë me 11 tetor në ora 13:00 në varrezat e fshatit Zym.

Ngushëllime familjes dhe miqëve!

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-