Opoja.net

Ka ndërruar jetë sekretari i SHFMU “Ulina” në Kosavë, Bislim Kuteli

Telegram Ngushëllimi

Me dhembje të madhe e morëm lajmin për ndarjen nga jeta të sekretaritë të Shkollës Fillore dhe të Mesme të Ulët “Ulina” në Kosavë , Bislim Kuteli.

109
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Ndarjet si kjo e sekretarit të kësaj shkolle, në një moment të papritur, të lënë pa frymë!

Në emër të Drejtorisë së Arsimit në Dragash i shpreh ngushëllime të sinqerta familjes Kuteli, të afërmve, mësimdhënësve të shkollës “Ulina”!

Bislimi u prehtë në paqe!

Vloran Cenaj, drejtor i Arsimit në Dragash

Dragash,
25 korrik 2020

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto