Kaltrina Salihu, kandidate e Listës ” Vjosa” dhe LVV-së për kryetare të Dragashit

Opoja.net Opoja.net Opoja

Qendra e listës ” Guxo” të presidentes, Vjosa Osmani, ka nominuar kandidate për kryetare të komunës së Dragashit, Kaltrina Salihu. Një gjë të tillë e kanë bërë të ditur për TV Prizreni, burime të ndryshme nga Qendra e listës ” Guxo”. Sipas këtyre burimeve, së shpejti pritet të bëhet zyrtarizimi i kandidates Salihu për kryetare të Dragashit në zgjedhjet e 17 tetorit.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-