Opoja.net

Kapet me drogë një person në Nashec të Prizreni

Policia ka bërë me dije se në fshtin Nashec të Prizrenit, pasi ka ndaluar tre të dyshuar të gjinisë mashkollore, gjatë kontrollit tek njëri nga të dyshuarit janë gjetur dhe konfiskuar 10 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Po ashtu është gjetur edhe një mulli për bluarje të narkotikëve, shkruan PrizrenPress.

91
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt. /PrizrenPress.com/

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto