Opoja.net

Kaq vota morën kandidatët për deputetë të PDK-së, në Dragash

Opoja

IndeksOnline ka siguruar numrin e votave që kanë marrë kandidatët për deputëtë nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, në komunën e Dragashit.

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli mori 2717 vota.

Hajredin Kuçi 190 vota.

Eliza Hoxha 171 vota.

Enver Hoxhaj 396 vota.

Valon Murati 130 vota.

Besa Ismajli-Ahmeti 339 vota.

Më poshtë gjeni listën e plotë:

Mos i humb

Organizohet Kampi Rinor në Dragash për mbrojtjen e trashëgimisë kulturore dhe fetare

Opoja.net

Blegtoria si degë ekonomike dikur ishte jetike për opojanët

Opoja.net

Nxënësit nga Dragashi fitues të garave, po qëndrojnë në Shqipëri për kampet kreative

Opoja.net

Sot ka shkuar në amshim humanisti Reshit Beqiri

Opoja.net

Askush nga kandidatët e PDK-së nuk mbeti pa vota në Dragash (Lista)

Opoja.net

Kryeziu ia uron vendin e parë LDK-së në Dragash, pas tyre vijnë PDK e VV

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net