Karroca falas për persona me nevoja të veçanta nga mergimtari në Austri

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Lajme Opoja

Opojani, mergimtarë në Austri në bashkëpunim me Portalin “Opoja.net”, do të japin falas karroca për persona me nevoja të veçanta.

Të gjithë të interesuarit që kanë nevojë mund të kontaktojë duke na shkruar në:

Tel: +377 (45) 563-059

Facekookhttps://www.facebook.com/opoja.net 

Email: info@opoja.net

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-