Opoja.net

Katër persona të plagosur në Dragash

Katër persona janë lënduar sot pasdite në Dragash gjatë shpërthimit të një bombole gazi.

Gazeta Tribuna ka mësuar se te lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor, ndërsa Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke hetuar rastin.

Ende nuk dihet se si ka ardhur deri te shpërthimi, por policia po e heton rastin.

573

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net