KBI Dragash zgjedh anëtarin për kuvendin e BIK-ut dhe kandidatin për kryetar të BIK-së

Opoja.net Opoja.net Opoja
Këshilli i Bashkësisë Islame në Dragash, sot më datë 02.10.2023 mbajti mbledhjen e tij të rregullt me anëtarët, ku për rend dite kishin:
1. Zgjedhja e anetarit te Kuvendit te BI-së së Republikes së Kosovës nga Këshilli i Bashkësis Islame Dragash,
2. Zgjedha e kandidatit per kryetar te BI-së të Republikës së Kosovës, dhe
3. Eventual.
Më pas u zhvilluan diskutime dhe u parashtruan pyetje konstruktive për pikat në fjalë dhe sqarimet e procedurave të nevojshme.
©TVOPOJA
/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-