Kërkohet ndihmë financiare për ish ushtarin e UÇK-së, i duhet operim urgjent

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Lajme Opoja

Kërkohet ndihmë financiare për operimin urgjent të Fitim Beqirit nga Xërxe e Opojës/ Dragash, ish ushtar i UÇK

Familja e GAFURR BEQIRIT nga fshati Xërxe e Opojës/ Dragash, lut të gjithë miqtë, shokët, dashamirët e të njohshëm dhe të pa njohshëm, që ta ndihmojnë financiarisht operacionin e djalit të tyre FITIM BEQIRIT, ish ushtar i UÇK-së, i cili ka pësuar aksident të rëndë.

Kërkohet nga të gjithë qytetarët vullnetmirë dhe bamirës që urgjentisht t’i ndihmohet financiarisht FITIM BEQIRIT, i cili duhet patjetër të operohet sa më shpejt të jetë e mundur në spitalet jashtë Kosovës, jeta e të cilit është në rrezik.

Lutën të gjithë ata që sado pak kanë mundësi të ndihmojnë financiarisht këtë rast urgjent, sepse është në rrezik jeta e të riut që është baba i dy fëmijëve dhe këta fëmijë të mos mbetën jetim.

Numri kontaktues i vëllaut të Fitimit, 049-740949

Xhirollogaria bankare:

Raiffeisen Bank Kosovo J.S.C. Prishtina, Kosovo

Swift Code: RBKOXKPR

Beneficiary’s Name: Afrim Beqiri

Beneficiary’s account: XK051502011000437948

Currency type: Eur

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-