Opoja.net

KF Opoja e nis mbarë sezonin e ri, fiton 4 me 1

Klubi i futbollit Opoja nga Komuna e Dragashit ka nisur mbarë sezonin e ri 2021-2022, në ndeshjën e parë ka fituar 4 me 1 kundër KF Piranës, shkruan Opoja.net

Pjesa e parë u mbyll me rezultat 3 me 0, ndërsa në pjesën te dy skuadrat e shënuan nga një gol.

58
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Golashënues nga skuadra e Opojës ishin: Agron Krasniqi, Ditëlind Reshiti 2x dhe Gentian Ademi.

Kjo ndeshje u zhvillu në stadiumin “Boka” në Korishë. /Opoja.net

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto