KF Opoja me fitore bindëse ndajë KF Anadrinit

Opoja.net Opoja.net Opoja Sport

Klubi i futbollit Opoja ka arritur të sigurojë një fitore bindëse nga KF Anadrinit, dy gola në pjesën e parë dhe dy gola në pjesën e dytë, kështu arritën të fitojnë katër me zero, shkruan Opoja.net

Shkrimi i plotë i KF Opojës:

Kampionët në stil kampioni!

KF OPOJA 4-0 KF Anadrini

Me nga dy gola për secilën pjesë, djelmoshat opojanë, sot kishin përformancë superiore, të cilët që nga minuta e parë e takimit dominuan kundërshtarin.

#KFOPOJA
#OPOJAkampion
#ADILbau

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-