KFOR-i Italian ndihmon shkollat e Komunës së Dragashit

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Lajme Opoja

Të mërkurën më 29.11.2017 KFORI Italian Drejtorit për Arsim e Kulturrë në Komunën e Dragashit, Tafil Krasniqi, i dorëzoi disa pako për pajisjen e kabineteve të Kimisë.

Këto pako Drejtori Tafil Krasniqi i ndau për të gjitha SHFMU te komunës të Dragashit.

E sigurisht këto ndihma simbolike nga KFOR-i i gëzuan shumë drejtorë të shkollave dhe vetë drejtorin Krasniqi i cili njoftoi bashkëpunëtorët dhe qytetarët në Facebook./Opoja Sot

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-