Kjo është e pabesueshme, dy gola të shpejtë shënohen në ndeshjen Kosta Rika – Gjermania

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Kosta Rika po bënë befasinë më të madhe në kampionat. Kjo kombëtare ka arritur ta përmbysë Gjermaninë në pjesën e dytë duke udhëhequr tash me rezultat 2:1.

Megjithatë vetëm dy minuta më vonë Gjermania ka barazuar rezultatin për 2:2 dhe vazhdimi duket të jetë shumë i zjarrtë. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-