Kjo pritet të jetë 11-shja startuese e Shqipërisë kundër Çekisë sonte

Opoja.net Opoja.net Sport

Shqipëria sot luan kundër Çekisë, në ndeshjen e vlefshme për kualifikueset e Kampionatit Evropian “EURO 2024”.

Ndeshja zhvillohet në stadiumin ”AIR Albania” në Tiranë, më fillim nga ora 20:45.

Kuqezinjët janë lidere e Grupit me 10 pikë, ndërsa Çekia renditet e dyta me 8 pikë.

Gazetari i njohur Arlind Sadiku, ka publikuar formacionin e Shqipërisë për ndeshjen e sotme.

POSTIMI I ARLIND SADIKUT:

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-