KK Dragash shqyrton raportin e punës për vitin 2019, sjell planin e punës për vitin 2020

Opoja.net Opoja.net Opoja

Kuvendi komunal në Dragash në këto momente është duke e shqyrtuar raportin e punës për vitin 2019 si dhe planin e punës për vitin 2020.

Në këtë seancë të ftuar nga kryesuesi i kuvendit Betim Merdiu ishin të parapara tre pikë të rendit të ditës.
Njera ndër to është edhe raporti një vjeçar i punës së komunës së Dragashit për vitin 2019 si dhe paraqitja e planit të punës për vitin 2020 .
Në këtë seancë janë të pranishme asambleistë të të gjitha partive politike, kryetari i komunës së bashku me kabinetin e tij qeverisës.

Kjo asamble është nën monitorimin e KDI-së e përfaqësuar nga Elmedina Dorambari
përcjellë TV OPOJA.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-