Klubi i njohur spanjoll në garë për Elseid Hysaj

Opoja.net Opoja.net Sport

Elseid Hysaj nuk do të jetë më pjesë e Napolit, duke filluar nga sezoni i ardhshëm.

Futbollisti shqiptar pritet ta vazhdojë karrierën në një skuadër tjetër.

Deri më tani për Hysajn ka shprehur interesim Benfica, Olympique de Marseille dhe Lyon.

Mirëpo, sipas raportimeve të fundit për futbollistin shqiptar është duke u interesuar edhe Sevilla.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-