Klubi kosovar ndan rrugët zyrtarisht me lojtarin e huaj

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Klubi i Basketbollit Bashkimi ka njoftuar se ka ndarë rrugët me basketbollistin Brian Fitzpatrick.

Prizrenasit kanë bërë të ditur se me basketbollin e huaj kanë arritur marrëveshje të dyanshme, shkruan Demokracia.com.

“Me marrveshje të dyanshme KB Bashkimi dhe Brian Fitzpatrick kanë ndarë rrugët. Falënderojmë për kontributin e dhënë dhe i dëshirojmë shëndet dhe suksese të reja në karrierë dhe në jetë”, thuhet në njoftim.

Bashkimi pozicionohet në vendin e parafundit me 15 pikë të grumbulluara këtë edicion në Superligën e Kosovës në basketboll./Demokracia.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-