Kompania “Meka” ndan rrogën e 14-të, Piraj falënderon punëtorët për punën e bërë

Opoja.net Opoja.net Opoja

Kompania “Meka” ndan rrogën e 14-të, Piraj falënderon punëtorët për punën e bërë

Pronari i kompanisë “Meka halal food”, Burim Piraj, i ka falënderuar të gjithë të punëtorët e kësaj kompanie për punën e tyre.
Ai ka njofttuar se ka ekzektuar pagën e 14-të për punëtorët e tij.

Postimi i plotë:

Falënderimi i pafund dhe lavdi i takojnë vetëm Zotit!
I falënderoj bashkëpunëtorët, konsumatorët dhe të gjithë njerëzit e mirë që kanë dhënë kontribut që të arrijmë ti realizojmë planifikimet për vitin që shkoj 2021 dhe sot dolëm faqebardhë duke i ekzekutuar pagat e 14’ta sipas planifikimit dhe traditës.
I lutemi të Madhit Zot për ditë më të mira për të gjithë besimtarët dhe mbarë popullin shqiptar!
Zoti ju bekoftë!
Paqja qoftë mbi ju!

elhamdulilah

MekaHalalFood

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-