Opoja.net

Komuna e Dragashit shpall rezultatet për tri vende, këta janë të punësuarit

Komuna e Dragashit ka shpallur sot tre kandidatët fitues për vendet e punës që kishte dalë konkursi.

Për pozitën e punës zyrtar për përkthim, në këtë pozitë është emëruar Mentor Selimi ku në garë ishte bashkë me kandidatët Usamedin Haruni dhe Sirhan Bajrami.

5446
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
Kandidati juaj i preferuar për kryetar të Dragashit?

  

Për pozitën e punëtorit teknik-pastruesit në shkollën e fshatit Rrencë është emëruar Refki Skeraj i cili ishte në garë me gjashtë bashkëfshatar të tij.

Ndërsa në fshatin Blaç pozitën e punëtorit teknik-pastruesit do ta zë Labinot Tahiri, i cili ishte në garë me Besir Ramadanin dhe Mentor Zejnelin./OpojaSot.com

Ushtria e Kosovës furnizon me maska mbrojtëse shkollat në komunën e Dragashit

Opoja.net

Shi dhe vranësira, ndryshon moti në dy ditët e ardhshme

Opoja.net

Vetëvendosje në Dragash merr mbështetje nga Ministra e Deputetë të Kosovës për zgjedhjet lokale!

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto