Opoja.net

Komuna nënshkruan Marrëveshje bashkëpunimi në fushën e arsimit

Nënshkruhet Marrëveshja e bashkëpunimit ndërmjet Komunës së Dragashit dhe Rrjetit Kosovar për Arsim dhe Punësim (KEN), shkruan Opoja Sot.

Marrëveshja është për hartimin e Planit Zhvillimor të Arsimit për Komunën e Dragashit për vitet 2018–2022.

101
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Projekti KEN financohet nga Zyra e Bashkimit Evropian në Kosovë dhe realizohet nga KEC dhe ATTA. /OpojaSot.com

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Nga sot, Kosova dhe Shqipëria me pikë të re kufitare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto