Opoja.net

Konfiskohet një pistoletë në Prizren

Policia në Prizren gjatë ditës së djeshme ka konfiskuar një pistoletë.

Në raportin 24 orësh të Policisë thuhet se gjatë kontrollit në veturën e të dyshuarit, e cila ishte e konfiskuar si veturë e dyshuar, është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me 6 copë fishkë.

48
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Sipas Policisë, njësitë përkatëse janë duke hetuar rastin.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto