Kosova fillon stërvitjet në Hajvali

Opoja.net Opoja.net Sport

Pasi nuk arritën të zhvillonin dje stërvitje për shkak të motit të keq, sot Kombëtarja e Kosovës ka nisur stërvitjen e parë, para ndeshjes miqësore që e luan nesër ndaj Lituanisë, transmeton Sinjali Sport.

Pjesë e kësaj stërvitje nuk është Aro Muric, i cili është përjashtuar nga ekipi për arsye disiplinore.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-