Kryesia procedon për në Qeveri Trustin

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Kryesia në mbledhjen e sotme ka marrë vendim që ta procedoj për opinion në Qeveri projektligjin për tërheqjen e 30% të Trustit.

Keshtu merr vesh Front Online nga burimet e saj brenda Kryesisë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-