Opoja.net

Kryetari i Dragashit në shenjë solidarizimi anulon të gjitha aktivitetet për festën e 28 nëntorit

Opoja
Kryetari i Dragashit në shenjë solidarizimi anulon të gjitha aktivitetet për festën e 28 nëntorit

Në shenjë solidarizimi për viktimat që humbën jetën me rastin e tërmetit të sotëm në Shqipëri, Kryetari i Komunës merr vendim që të anulohen të gjitha aktivitetet festive të parapara për nder të Ditës së Flamurit.

Duke ndarë dhimbjen me vëllezërit tanë, lutemi që të përballohet sa më lehtë kjo gjendje e rëndë.

Loading...

Mos i humb

3 raste në Dragash dhe 205 në të gjithë Kosovën me Covid – 19

Opoja.net

‘Nga tani është hapur një portë e madhe për prodhimet e mishit dhe qumështit nga Kosova drejt BE-së’

Opoja.net

207 raste të reja me COVID-19 në Kosovë, 1 rast në Dragash

Opoja.net

LAJMI I FUNDIT: 214 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Opoja.net

Përfaqësues të OAK-ës u pritën në takim nga përfaqësuesi i fabrikës Kuk Commerc

Opoja.net

Gjykata në Dragash e dënon me 200 euro gjobë të akuzuarin për sulm

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net