Kryetari i Dragashit pret në takim Grupin e Auditimit Social

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Opoja

Në një diskutim të hapur, grupi i Auditimit Social në Dragash, ndanë gjetjet dhe rekomandimet, me Kryetarin e Komunës, Bexhet Xheladini.

Në një diskutimtë hapur, grupi i Auditimit Social në Dragash,ndanë gjetjet dhe rekomandimet, me Kryetarin e Komunës, BexhetXheladini. Fokusi u vendos në forcimin e bashkëpunimit qytetarë-komunë, si dhe rritjen e pronësisë së kontributeve nëpolitikat lokale.

Projekti fuqizimii qytetarëve përmes Auditimit Social, implementohet nga Instituti KLGI,mbështetet nga Ministria e Administrimit të Pushtetit Lokal. /Opoja.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

Fjalë kyqe: , ,
- Reklama-
- Reklama-