Opoja.net

Kryetari Shabani bashkëpunon me TIKA në zbatimin e projekteve të ndryshme

Përfaqësues nga organizata shtetërore turke në Kosovë, TIKA, sot kanë pritur në takim kryetarin e Komunës së Dragashit, Shaban Shabani.

Pasi e kanë uruar Shabanin për detyrën e tij të re, sipas njoftimit të lëshuar nga TIKA, palët kanë shkëmbyer opinionet reciproke mbi projektet dhe aktivitetet që mund të realizohen gjatë vitit në Komunën e Dragashit./opojasot.com

Njoftimi i plotë nga TIKA, për takimin me Kryetarin Shabani

Sot, Kryetari i Komunës së Dragashit, zt. Shaban Shabani vizitoi zyrën tonë.

Kemi shkëmbyer opinionet reciproke mbi projektet dhe aktivitetet që mund të realizohen gjatë vitit në Komunën e Dragashit.

Kryetarit Shabani i shprehëm përgëzimet për pozitën e tij të re dhe i uruam suksese gjatë mandatit.

Dragash, ia theu xhamat e veturës dhe e pastaj e sulmoi fizikisht

Opoja.net

Tre meshkuj dhe një femër rrahën mes veti në Dragash

Opoja.net

Rrahje në Dragash, bëhet për spital një person

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
 
NA NDIQENI
Send this to a friend