Opoja.net

Kryetari Shabani ndanë mirënjohje për Halil Kastratin

Hoxha i mirënjohur për bamirësi, Halil Kastrati, këtë muaj kishte vizituar edhe komunën e Dragashit me ekipin e tij, ku edhe kishte bërë me banesë një familje nga Brezna.

Ai në një postim në Facebook ka njoftuar se ka marrë një mirënjohje nga komuna e Dragashit për shoqatën e tij, shkruan Opoja Sot.

“Faleminderit kryetari te komunes se Dragashit z.Shaban Shabani i cili ndau mirenjohje per shoqaten bemirese Jetimat e Ballkanit. Zoti ju shperbleft”, ka shkruar Kastrati në profilin e tij në Facebook.

Dënohet “ambasadori” nga Kosova që falsifikonte pasaporta në Gjermani

Merlinda Guraj

Kurti në Paris: Kosova synon aspiratat demokratike dhe evropiane

Merlinda Guraj

Largohen kiosqet para Minares së “Xhamisë Arasta”

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net