Kryetari Shabani priti në takim drejtorin e policisë rajonale në Prizren Nexhmi Krasniqi dhe komandantin e stacionit policor në Dragash Shaqir Uka

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Kryetari i komunës Shaban Shabani priti në takim drejtorin e policisë rajonale në Prizren Nexhmi Krasniqi dhe komandantin e stacionit policor në Dragash Shaqir Uka.

Takimi është realizuar në vazhdën e takimeve të rregullta në të cilin u diskutua për gjendjen e përgjithshme në komunën e Dragashit e cila u vlerësua e qetë dhe stabile.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-