Kryetari Xheladini nënshkruan Memorandum për asfaltimin e Stacionit të Autobusëve në Dragash

Opoja.net Opoja.net Opoja

Kryetari i Komunës së Dragashit, Bexhet Xheladini, përmes një postimi ka njoftuar se sot, në ambientet e Ministrisë së Infrastrukturës, me zëvendësministrin e Infrastrukturës Hysen Durmishi, nënshkruan Memorandumin për asfaltimin e Stacionit të Autobusëve në Dragash.

“Nga ministri gjithashtu mora premtimin se do t’i japë zgjidhje linjës transportuese Dragash – Prizren dhe anasjelltas, si dhe vazhdimin e punimeve te Ura e Zaplluxhës.” – thuhet në njoftimin e kryetarit Xheladini.

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-