Opoja.net

Kur bie borë në Dragash…

Rrugët kryesore të kalueshme, probleme nëpër fshatra Komuna e Dragashit po përballet me reshje të mëdha të borës, ndërsa temperatura më e ulët ka shënuar minus 25 gradë Celsius.

Rruga kryesore Prizren Dragash-Brod, është e hapur për qarkullimin e automjeteve, por në disa fshatra ka vështirësi./21Media

Dragash, ia theu xhamat e veturës dhe e pastaj e sulmoi fizikisht

Opoja.net

Tre meshkuj dhe një femër rrahën mes veti në Dragash

Opoja.net

Rrahje në Dragash, bëhet për spital një person

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net