Kur bie borë në Dragash…

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Rrugët kryesore të kalueshme, probleme nëpër fshatra Komuna e Dragashit po përballet me reshje të mëdha të borës, ndërsa temperatura më e ulët ka shënuar minus 25 gradë Celsius.

Rruga kryesore Prizren Dragash-Brod, është e hapur për qarkullimin e automjeteve, por në disa fshatra ka vështirësi./21Media

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-