Kurti pas ndeshjes me Suedinë: Pa lojtarin kryesor, Kosova luajti më mirë sesa rezultati që pësoi

Opoja.net Opoja.net Sport

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka reaguar pas humbjes që pësuan “Dardanët” nga Suedia me rezultat 3:0, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas tij, pa lojtarin e saj kryesor dhe pa tifozët në tribina, Kosova luajti më mirë sesa rezultati që pësoi me Suedinë.

“Pa lojtarin e saj kryesor, tifozët në tribina, Kosova sonte luajti shumë më mirë sesa rezultati që pësoi me Suedinë. Kjo na jep shpresë për ndeshjet e ardhshme teksa jemi veçse në fillim të kualifikimeve për botërorin 2022”, shkroi ai./Gazeta Sinjali/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-