Opoja.net

Kush fiton në Dragash, sipas qytetarëve

Samidin Dauti i Vetëvendosjes, sipas qytetarëve, do të fitojë zgjedhjet lokale të 22 tetorit në komunën e Dragashit.

Në pyetjen e Koha.net se cili prej kandidatëve do të fitojë zgjedhjet për kryetar të Dragashit, nga 200 komente në total, rreth 50 prej tyre e kanë favorizuar kandidatin e VV-së.

LDK-ja me Selim Kryeziun dhe PDK-ja me Shaban Shabanin kanë nga rreth 30 komente favorizuese, ndërsa menjëherë pas tyre janë Nisma me Fatmir Halilin dhe AAK-ja me Selami Saitin.

Në komente kandidati i Vakatit Sherif Aga, është përmendur një herë, ndërsa nuk është përmendur ai i Jedinstvena Goranska Partija.

Dragash, ia theu xhamat e veturës dhe e pastaj e sulmoi fizikisht

Opoja.net

Tre meshkuj dhe një femër rrahën mes veti në Dragash

Opoja.net

Rrahje në Dragash, bëhet për spital një person

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
 
NA NDIQENI
Send this to a friend