Kush ishte bukuroshja misterioze pranë Mbappes: Ka kontratë një milion dollarëshe dhe babai i saj është kampioni i famshëm i NBA-s

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Gjatë ceremonisë së ndarjes së “Topit të Artë”, një femër seksi me një fustan blu, e ulur pranë Kylian Mbappe mori vëmendjen e publikut.

Shumë u befasuan kur e kuptuan se ajo ishte vajza e basketbollistit të famshëm amerikan, Dennis Rodman.

Trinity Rodman ishte femra në fjalë e pranishme në mesin e 20 futbollisteve femrave të nominuara për “Topin e Artë”.

Trinity Rodman

Trinity u nderua për një edicion të jashtëzakonshëm me Washington Spirit.

Ajo e drejtoi skuadrën e saj drejt titullit NWAL dhe u shpall futbollistja e vitit në kampionat./Demokracia.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-