Opoja.net

Ky është djali që humbi jetën në liqenin e Maqedonisë

Ky është djali që humbi jetën në liqenin e Maqedonisë

Një i ri nga fshati Brrit i Opojës ka humbur dje jetën në liqenin që ndodhët pak kilometra në hyrje të territorit të Maqedonisë së Veriut.

Viktima është nga një fshat i Komunës së Dragashit, njofton Klan Kosova.

Lidhur me këtë për Klanin ka dhënë detaje edhe Zëdhënësi i Drejtorisë Rajonale të Policisë në Prizren, Shaban Osmanollaj.

Ai pohon se janë në kontakt me autoritetet e Maqedonisë së Veriut meqë organet kompetente të atjeshme janë duke u marrë me rastin.

Në Kukajan automjeti godet biçiklistin dhe ikën!

Opoja.net

Komuna e Dragashit deklarohet për vdekjen e 4-vjeçares

Opoja.net

Mbytet 4-vjeçari në Dragash, ra në lumë derisa po luante me shokët

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net