LAJMI I FUNDIT: Shuhet Milaim Krasniqi, gazetar i njohur kosovar i sportit

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Ka ndërruar jetë në Francë Milaim Krasniqi, gazetari shumëvjeçar i sportit. Lajmin e ka bërë të ditur Edmond Thaçi, kolegu i tij nga Radio Kosova

Postimi i plotë:

Lajm i kobshem nga Franca

Sapo nderroi jete kolegu, shoku dhe bilbili i mikrofonit, Milaim Krasniqi

Ishe gjithmone pozitiv dhe si te tille do te kujtojme gjithmone

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-